Любителям стрілянини на замітку!

Безумовно, всі люблять стріляти із стрілецької зброї, але не всі люблять доглядати за ним після стрілянини і не тільки після неї. Здавалося б, що станеться гвинтівки, якщо з неї постріляти і не почистити? Та нічого ответят багато і зададуть зустрічне запитання - а що залізка буде? - Головне щоб вона не ржавела. Але існує ще безліч інших причин, за якими зброя прийде в непридатність, не захоче потрапити, а в подальшому і зовсім відмовиться стріляти, якщо до цього не розірве у Вас в руках при стрільбі.

Механічне розтирання є головною причиною зносу стволів, це неминуче, однак він може зіпсуватися і до свого покладеного настрела, якщо ми хочемо щоб це не сталося стрілку необхідно проводити правильну чистку та догляд за ним.

Запам'ятайте, здійснити покупку якісних чистячих засобів та приладдя дешевше, ніж покупка нового зброї.

Немає необхідності в тому, щоб розповісти Вам, що відбувається у стволі під час пострілу, це Ви і самі знаєте, а ті, хто не знає, той може прочитати в книгах і журналах. Основна проблема при чищенні зброї це видалення

1.     нагару - в патронніке і стовбурі, на дзеркалі затвора, пламегасітеле; в самозарядних і автоматичних системах в ствольной коробці і т.д. Нагар породжує специфічну висипи на металі, а після з'являються дрібні черепашки (раз'еданіе металу). Зброя починає псуватися, розкид збільшується і після стовбур приходить в непридатність

2.     міді - залишки міді залишається кулею в результаті тертя її у стволі. Мідь негативно позначається на щільністю, в'едается в метал, залишається на полях і нарізів, ускладнює вихід кулі, що призводить до підвищеного тиску в стовбурі.

Спочатку необхідно впоратися з нагарів, потім приступити до видалення міді в стовбурі, а після - нанести захисний шар змащення. На сьогоднішній день існує багато думок по тому як чистити зброю, але якщо логічно подумати, то це є найбільш узагальненою схемою чистки збройових стволів.

Природно, що крім ствола, потрібно чистити і решту зброї.

На даному сайті представлені зразки високоякісних чистячих засобів та засобів по догляду за зброєю: зброярня олія, сольвент, ершікі, шомпола, щітки, Банник і т.д., а також аксесуари для стрільби, мисливства та стрілецької спорту: навушники, окуляри, сошкі, подсумкі і багато чого іншого.

Сайт призначений для широкого кола користувачів - військових, міліції, мисливців, стрільців-спортсменів, а також просто любителів зброї.


Shooter's Choice COPPER REMOVER

Швидко видаляє відкладення з міді або металу оболонки кулі з усіх гвинтівкового та пістолетні стволів.


ДОКЛАДНІШЕ >>

 

 


 

Shooter's choice MC#7 firearms bore cleaner

Видаляє свинець, мідь, пороховий нагар з гвинтівок і пістолетів, а також видаляє залишки пластику з стволів рушниць.


ДОКЛАДНІШЕ >>


Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009

Травматическое оружие - www.piranya.com.ua

У сдержанного человека меньше промахов - Конфуций (Кун-цзы)