COPPER REMOVER засіб для зняття омедненія

Shooter's Choice COPPER REMOVER

(призначення, характеристики, інструкція по застосуванню)

Швидко видаляє відкладення з міді або металу оболонки кулі з усіх гвинтівкового та пістолетні стволів.

ЗАСТОСУВАННЯ:

  1. Почніть чистку з використання Shooter's Choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner, це видалить залишки пороху та карбону зі стовбура і оголить мідні відкладень. Сполосніте бронзовий ершік QUICK-SCRUB III після використання.
  2. просочити патч COPPER REMOVER, протолкніте патч через стовбур короткими різкими рухами. На Дульнев кінці ствола додайте на патч ще трохи COPPER REMOVER і Простягни шомпол тому, короткими переривчастих рухами. Візьміть чистий патч і повторіть процедуру знову.
  3. Залиште сольвент в столі не більше ніж на 5-10 хвилин. НІКОЛИ не затикає стовбур патчем, не насичують патч COPPER REMOVER в стовбурі і позоставте патч в стволі.
  4. Почистіть шомпол і протирання QUICK-SCRUB III (cleaner / degreaser), це зупинить раз'еданіе сольвентом цих аксесуарів.
  5. просочити патч Shooter's Choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner і протолкніте його через ствол. Патч буде мати синій / зелений окрас, що означає наявність мідних відкладень. Протолкніте через стовбур ще один патч змочену Shooter's Choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner. Перевірте чистоту ствола. Якщо мідь НЕ вичищено - повторіть п.п. 2-5.
  6. Витріть стовбур сухим патчем.
  7. Нанесіть на оружие захисний шар Shooter's Choice Rust Prevent.

НЕБЕЗПЕКА! Зберігати поза доступу дітей, шкідливий або смертельний при ковтанні, легко запалюється в рідкому і парообразном станах.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: містить 5% аміаку і нафтопродуктів. Тримайте подалі від очей. Уникайте тривалого контакту зі шкірою. Пари COPPER REMOVER шкідливі. Використовуйте при відповідній вентиляції. Якщо ви відчули подразнення очей, носа, рота або горла - підніміть доступ свіжого повітря в приміщення. Бережіть від вогню або іскор. Не палити під час користування. Закривайте контейнер після кожного використання. Не змішувати з іншими хімічними речовинами і не переливати в іншу ємність. Не використовувати ємність заново. Ємність утилізується належним чином після спустошення.

ПЕРША ДОПОМОГА: При попаданні в очі - негайно промийте водою, витягніть контактні лінзи, сполосніте очі водою протягом 15 хвилин, негайно зверніться до лікаря. При потраплянні всередину ШКТ, сполосніте рот, випийте склянку води або молока для розведення, але не намагайтеся викликати блювоту - негайно зверніться до лікаря. При попаданні на шкіру - зніміть забруднену одяг, ретельно промийте шкіру водою.


Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009

Травматическое оружие - www.piranya.com.ua

Чем больше скупость, тем больше жестокость - Франческо Петрарка