Пейнтбольный клуб
                                     
Мова сайту       RU      |      UA

EXTREME CLEAN

ХТREME CLEAN bore solvent

(призначення, характеристики, інструкція по застосуванню)

  • швидко видаляє відкладення з міді, свинцю, карбону і пороху
  • використовується для чищення стволів, ресиверів, ударно-спускового механізму
  • НЕ абразиву
  • не містить аміачних сполук

ЗАСТОСУВАННЯ:

1) Чистка ствола. Перед вживанням добре збовтати, потім просочити ХТREME CLEAN 2 патча і протолкніте їх, кожний окремо, через стовбур, для того щоб видалити брудні відкладення зі стовбура.

2) Використовуйте трубку-подовжувач. Розпорошувати спрей в стовбурі маленькими дозами (короткими натисканнями). Після першого сприсківанія залиште спрей у стволі на 5 хвилин.

3) Нанесіть ХТREME CLEAN на бронзовий ершік. Протолкніте ершік через стовбур туди / назад 8-10 разів (промийте забруднений ершік QUICK-SCRUB III після кожної чищення). Протолкніте через стовбур чистий латку. Якщо патч брудний - повторіть п.п. 2,3.

4) Чистка ресивера і УСМ. Розпорошувати спрей прямо на ділянки, які необхідно почистити. При необхідності використовуйте щітку з нейлонової щетиною. Після чищення обробіть ресивер і УСМ QUICK-SCRUB III.

5) Змащення. Після обезжиривания QUICK-SCRUB III, витріть дрантям залишки чистячих засобів. Потім нанесіть на оружие змазку FP-10 Lubricant Elite (на деталі з жорсткими допусками) та / або All Weather High-Tech Grease (на деталі з вільними допусками).

6) Захист від іржавіння і корозії. Після змащення рекомендується обробити зброю Shooter's choice Rust Prevent, злегка разбризгав його на ресивер, УСМ, а також на всі внутрішні і зовнішні металеві поверхні. Увага - протягом 5-10 хвилин Rust Prevent перетвориться на тонку, жирну плівку.

7) Тривале зберігання. Для тривалого зберігання зброї, крім перерахованих дій в п.6, змочіть патч Rust Prevent і пропустіть його через стовбур, потім знову рясно сприсніте всі металеві частини зброї.

Увага: для досягнення найкращого результату, вся продукція Shooter's Choice сумісна один з одним і може використовуватись разом з ХТREME CLEAN bore solvent, однак можливе використання та інших торгових марок обезжірівателей та мастил.

Попередження: ХТREME CLEAN bore solvent може наносити пошкодження фарбованих поверхонь, пластиковим або дерев'яним покриттям. Застосовувати тільки для чищення ствола і механізмів. Не залишати в стовбурі на всю ніч.

УВАГА! При потраплянні всередину може бути небезпечним або смертельний. Зберігати далеко від джерел спека, іскор або відкритого полум'я. НЕ протикайте і не спалює контейнер. Не розпорошуватися на джерела спека і не зберігайте контейнер при температурі вище 120 ° F (49 ° C). Випаровування ХТREME CLEAN bore solvent небезпечні і можуть викликати роздратування. ХТREME CLEAN bore solvent може наносити пошкодження при тривалому контакті зі шкірою. Передозування може негативно впливати на печінку, нирки, і кров. Використовувати в добре вентильованому приміщенні. ПЕРША ДОПОМОГА: При попаданні в очі - промивати водою протягом 15 хвилин та звернутися до лікаря. При отруєнні парами - вийти подихати свіжим повітрям і звернутися до лікаря.

ЗБЕРІГАЙТЕ ВНЕ ДОСТУПУ ДІТЕЙ!/ Печать
Любителям стрілянини на замітку
Засоби для догляду за зброєю і оптикою
Аксесуари для стрільби та стрілецького спорту
Будьте внимательны к своим мыслям, - они начало поступков


   Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009