Пейнтбольный клуб
                                     
Мова сайту       RU      |      UA

Догляд за зброєю

ІНСТРУКЦІЯ

з чищення і змащення самозарядних гвинтівок та мисливських рушниць (за матеріалами сайту компанії Shooter's choice)

УВАГА!

Перед чищенням зброї впевніться в тому, що ваша зброя розряджена, простір навколо вас добре вентилюється, ви знаходитесь далеко від дітей та / або відволікаючих від роботи факторів.

 1. Рясно змочіть патч Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner. Потім протолкніте патч через стовбур щоб видалити пороховий нагар зі ствола, також цим ви повністю відкриєте мідні і свинцеві відкладення в каналі ствола. Рекомендується використовувати цілісний шомпол в нейлонової оплетки. Оплетки захистить ваш стовбур і поля нарізів, у випадку, якщо під час чищення шомпол ізогнется. Запам'ятайте, замінити шомпол за 20 $ дешевше, ніж стовбур за 300 $.
 2. Якщо можливо, сприсніте MC # 7 Bore Cleaner прямо в патроннік або змочіть патч і протолкніте його туди / назад через патроннік. (Використовуйте 2 oz. Пляшечки MC # 7 Bore Cleaner які можна перезаполнять, які стійкі до хімічного впливу сольвент і які були розроблені спеціально для цих цілей. НЕ переливати сольвент в інші ємності. MC # 7 Bore Cleaner розроблений для видалення пластикових відкладень з каналу ствола і тому може роз'їдати більшість з пластикових пляшечок.)
 3. Змочіть Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner підходящий по калібру бронзовий ершік і протолкніте його туди / назад через ствол 10-12 разів. Для видалення пластикових відкладень в стволах дробовик потрібно рясне кількість MC # 7 Bore Cleaner. Рекомендується використовувати рівні ершікі (а не спіралевідние) з бронзовою щетиною і латуні стержнем, щоб уникнути нанесення будь-яких ушкоджень стволу гвинтівки або дробовик.
 4. Додатково всприсніте патроннік MC # 7 Bore Cleaner і вичистити його підходить за розміром щіткою для патронніка - протолкніте щітку туди / назад 10-12 раз, щоб видалити карбонові забруднення і попередити знос патронніка і покриття його раковінкамі. Якщо на вашому стовбурі є пламегасітель, Дульнев гальмо, отвори для відводу газів і т.д., нанесіть сольвент прямо на ці отвори і ретельно вичистити їх нейлонової щіткою.
 5. Витріть стовбур сухим патчем. Повторіть п.п. 2, 3. Однак тепер залиште сольвент у стволі на 10-12 хвилин.
 6. Тепер протолкніте сухий патч через ствол. Якщо патч виходить чистим, то процедура чищення закінчено. Блакитні / зелені плями на патчі вказують на наявність в стволі залишків мідних відкладень. Чорні плями вказують на наявність в стволі залишків пороховий нагару і карбону. Якщо патч виходить зі стовбура брудним, повторіть перераховані вище пункти знову, до тих пір, поки патч не буде виходити чистим.
 7. Щоб почистити ресивер, затворную групу і ударно-спусковий механізм, нанесіть Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner прямо на місця, що потребують чищення, потім промийте ці місця Shooter's choice Quick Scrub Cleaner / Degreaser.
 8. Після чищення MC # 7 Bore Cleaner сполосніте все забруднені ершікі і щеточка Shooter's choice Quick Scrub Cleaner / Degreaser щоб видалити брудні залишки і нейтралізувати раз'еданіе щетини ершіка сольвентом.
 9. Після того, як ви виполірувати стовбур і витерлі залишки сольвент, змажте зброю Shooter's choice High-tech all weather Grease або FP-10 Lubricant Elite. Змазувати економно! Більше не є кращим в змащування зброї. Сучасні мастила розроблені таким чином, щоб діяти при економному використанні, наявність надлишків змащення може призвести до неполадками в зброю.
 10. Щоб захистити вашу зброю від іржі та корозії під час короткого або тривалого зберігання рясно змочіть патч Shooter's choice Rust Prevent і протолкніте патч через ствол. Повністю разбризгайте Rust Prevent по ресивера, ударно-спускового механізму і на всіх зовнішніх металевих поверхнях. Це забезпечить надійний захист як від дії навколишнього середовища, так і від іржавіння на місцях відбитків пальців. Shooter's choice Rust Prevent безпечний для більшості типів поверхонь, у тому числі для дерева та пластику. Завжди змащувати зброю (особливо в місцях зі прікасанія металевих частин) перед нанесенням Shooter's choice Rust Prevent. Shooter's choice Rust Prevent розроблений для витягування вологи з пір металу та ізолювати їх від дії навколишнього середовища. Мастила Shooter's choice розроблені таким чином, щоб проникати в пори металу, і продовжують змащувати навіть коли більша частина змащення видаляється під дією високих температур і віддачі.

ПРИМІТКА:

Для стволів з великою кількістю мідних відкладень використовуйте Shooter's choice Extra Strength Copper Remover. Copper Remover розроблено, щоб видаляти тільки мідні відкладень. Дуже важливо дотримуватися інструкції на пляшці для досягнення повного і безпечного видалення міді.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Перед стрільбою з завчасно вичіщенного зброї, змочіть патч Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner і пропустіть його через стовбур, щоб видалити будь-яке масло або сповільнювачі іржавіння. Потім пропустіть через стовбур сухої патч, щоб видалити брудний сольвент. Ця процедура відновить тиск в каналі стовбура і забезпечить точність холодного (першого) пострілу.

ЗАВЖДИ Упевніться у розрядженост_ ЗБРОЇ, ПЕРЕД ТИМ ЯК його чистим.


ІНСТРУКЦІЯ

з чищення і змащення однозарядних гвинтівок (за матеріалами сайту компанії Shooter's choice)

УВАГА!

Перед чищенням зброї впевніться в тому, що ваша зброя розряджена, простір навколо вас добре вентилюється, ви знаходитесь далеко від дітей та / або відволікаючих від роботи факторів. 

 1. ОРясно змочіть патч Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner. Потім протолкніте патч через стовбур щоб видалити пороховий нагар зі ствола, також цим ви повністю відкриєте мідні і свинцеві відкладення в каналі ствола. Рекомендується використовувати цілісний шомпол в нейлонової оплетки. Оплетки захистить ваш стовбур і поля нарізів, у випадку, якщо під час чищення шомпол ізогнется. Запам'ятайте, замінити шомпол за 20 $ дешевше, ніж стовбур за 300 $
 2. Змочіть Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner підходящий по калібру бронзовий ершік і протолкніте його туди / назад через ствол 10-12 разів. Відзначте - після чищення, промийте ершік Shooter's choice Quick Scrub Cleaner / Degreaser щоб видалити брудні залишки і нейтралізувати раз'еданіе щетини ершіка сольвентом. Рекомендується використовувати рівні ершікі з бронзовою щетиною і латуні стержнем, щоб уникнути нанесення будь-яких ушкоджень полям нарізів.
 3. Знову рясно змочіть 2 патча і протолкніте їх туди / назад через ствол по кілька разів, кожний окремо, щоб видалити будь-які додаткові забруднення від нагару, карбону, міді або свинцю.
 4. Повторіть п.п. 2, 3. Однак тепер залиште сольвент у стволі на 10-12 хвилин.
 5. Щоб почистити ресивер, затворную групу і ударно-спусковий механізм, нанесіть Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner прямо на місця, що потребують чищення, потім промийте ці місця Shooter's choice Quick Scrub Cleaner / Degreaser.
 6. Тепер протолкніте сухий патч через ствол. Якщо патч виходить чистим, то процедура чищення закінчено. Блакитні / зелені плями на патчі вказують на наявність в стволі залишків мідних відкладень. Чорні плями вказують на наявність в стволі залишків пороховий нагару і карбону. Якщо патч виходить зі стовбура брудним, повторіть перераховані вище пункти знову, до тих пір, поки патч не буде виходть чистим.
 7. Після того, як ви виполірувати стовбур і витерлі залишки сольвент, змажте зброю Shooter's choice High-tech all weather Grease або FP-10 Lubricant Elite. Змазувати економно! Більше не є кращим в змащування зброї. Сучасні мастила розроблені таким чином, щоб діяти при економному використанні, наявність надлишків змащення може призвести до неполадками в зброю.
 8. Щоб захистити вашу зброю від іржі та корозії під час короткого або тривалого зберігання рясно змочіть патч Shooter's choice Rust Prevent і протолкніте патч через ствол. Повністю разбризгайте Rust Prevent по ресивера, ударно-спускового механізму і на всіх зовнішніх металевих поверхнях. Це забезпечить надійний захист як від дії навколишнього середовища, так і від іржавіння на місцях відбитків пальців. Shooter's choice Rust Prevent безпечний для більшості типів поверхонь, у тому числі для дерева та пластику. Завжди змащувати зброю (особливо в місцях зі прікасанія металевих частин) перед нанесенням Shooter's choice Rust Prevent. Shooter's choice Rust Prevent розроблений для витягування вологи з пір металу та ізолювати їх від дії навколишнього середовища. Мастила Shooter's choice розроблені таким чином, щоб проникати в пори металу, і продовжують змащувати навіть коли більша частина змащення видаляється під дією високих температур і віддачі.

ЗАМІТКА:

Для стволів з великою кількістю мідних відкладень використовуйте Shooter's choice Extra Strength Copper Remover. Copper Remover розроблено, щоб видаляти тільки мідні відкладень. Дуже важливо дотримуватися інструкції на пляшці для досягнення повного і безпечного видалення міді.

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Перед стрільбою з завчасно вичіщенного зброї, змочіть патч Shooter's choice MC # 7 Bore Cleaner and Conditioner і пропустіть його через стовбур, щоб видалити будь-яке масло або сповільнювачі іржавіння. Потім пропустіть через стовбур сухої патч, щоб видалити брудний сольвент. Ця процедура відновить тиск в каналі стовбура і забезпечить точність холодного (першого) пострілу.

ЗАВЖДИ переконайтесь у розрядженості ЗБРОЇ, ПЕРЕД ТИМ ЯК його чистити./ Печать
Любителям стрілянини на замітку
Засоби для догляду за зброєю і оптикою
Аксесуари для стрільби та стрілецького спорту
Магия - это технология, доведенная до совеpшенства - Альберт Эйнштейн


   Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009