Пейнтбольный клуб
                                     
Мова сайту       RU      |      UA

Антикор RUST PREVENT

RUST PREVENT preservative / lubricant

(призначення, характеристики, інструкція по застосуванню)

  • захищає від іржавіння і корозії
  • видаляє вологу
  • проникає в пори металу і змащує зброю
  • безпечний для більшості дерев'яних, пластикових і фарбованих покриттів

RUST PREVENT видаляє вологу і, утворюючи тонку плівку, попереджає іржавіння і корозії. Необхідною є його застосування в умовах вологого і солоного повітря. RUST PREVENT попереджає іржавіння, змащує і нейтралізує дію кислот в місцях відбитків пальців на всіх гвинтівка, ружьях і пістолети.

ЗАСТОСУВАННЯ:

  1. Ретельно підготуйте поверхню, видаливши бруд, масло і змащення. Для досягнення найкращого результату рекомендується використовувати QUICK-SCRUB III.
  2. розпорошити RUST PREVENT над поверхнею, утримуючи контейнер на відстані 15-20 см.
  3. Для тривалого зберігання зброї дайте 10 хвилин, щоб RUST PREVENT зміг проникнути в пори металу, а потім розпорошити другий шар змащення.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Вміст балона знаходиться під тиском. Уникайте тривалого перебування балона поблизу джерел тепла, так як це може призвести до вибуху балона. НЕ проколюють балон, не спалювати і не зберігати при температурі вище 49 ° С.

Пари RUST PREVENT Небезпечний. Використовувати тільки в добре вентильованих приміщеннях. Уникайте тривалого вдихання парів або повітряно-крапельної суміші RUST PREVENT - працюйте з відкритими вікнами або дверима або іншим способом забезпечте доступ свіжого повітря в приміщення на час роботи з спреїв та його висихання. Якщо почали сльози очі, боліти голова або ви відчули нездужання - підніміть доступ свіжого повітря в приміщення, надягніть засоби захисту органів дихання або покіньте приміщення. Уникайте контакту RUST PREVENT з очима і шкірою.

ПЕРША ДОПОМОГА. Якщо у вас почалися труднощі з диханням, покіньте приміщення і подишіте свіжим повітрям. Якщо не допомагає - зверніться до лікаря. При попаданні в очі - ретельно промити водою протягом 15 хвилин та звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру - ретельно змийте водою з милом.

ЗБЕРІГАЙТЕ ВНЕ ДОСТУПУ ДІТЕЙ!/ Печать
Любителям стрілянини на замітку
Засоби для догляду за зброєю і оптикою
Аксесуари для стрільби та стрілецького спорту
Люди в древности не любили много говорить. Они считали позором для себя не поспеть за собственными словами - Конфуций (Кун-цзы)


   Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009