Пейнтбольный клуб
                                     
Мова сайту       RU      |      UA

Змащення ALL WEATHER HIGH-TECH GREASE

ALL WEATHER HIGH-TECH GREASE

(призначення, характеристики, інструкція по застосуванню)

Всепогодная змащення Shooter's Choice була спеціально розроблена на підставі останніх досягнень високих технологій. Ця синтетична змащення є останнім досягненням в хімічній інженерії і точно відповідає всім самим вимогливим запитам в частині змащення і захисту всіх видів зброї, рибальських снастей, човнова спорядження, мотоциклів, автомобілів і інструментом. Вона перевершує всі інші збройові смазки. Змащення не містить лугу, безпечна для пластикових і гумових покриттів.

ALL WEATHER HIGH-TECH GREASE не склеюються, як жувальна гумка, під впливом високої вологості або високих температур, смазка має широкий температурний діапазон застосування - від -48 ° С до +175 ° С. Тонка плівка змащення залишається на місці нанесення і зменшує тертя між деталями, смазка проникає в пори металу і зменшує знос деталей зброї.

Змащення необхідно застосовувати на всіх ковзних поверхнях, запірних пристрою, Спускові механізми і запобіжника, Спускові важелі і т.д. Ви завжди можете покластися на ALL WEATHER HIGH-TECH GREASE коли вам необхідна змащення в умовах високого тиску, тертя або високої температури.

ЗАСТОСУВАННЯ:

  1. Для досягнення найкращого результату видаліть залишки смазок або забруднень з допомогою QUICK-SCRUB III (cleaner / degreaser) на поверхнях, які необхідно змазати.
  2. наносите змазку шприцом прямо на ті місця, які необхідно змазати. УВАГА: після змащування оттяніте поршень шприца тому, щоб прибрати змазку з носика, надягніть ковпачок.

Для тривалого зберігання зброї витріть змащує поверхню сухою, чистою ганчіркою, потім нанесіть тонкий шар мастила на всі металеві деталі. Плівка з змащення перешкоджатиме іржавіння і корозії. Перед стрільбою з вашого зброї впевніться в тому, що ви видалили всю змазку з каналу ствола за допомогою МС # 7 Bore Cleaner./ Печать
Любителям стрілянини на замітку
Засоби для догляду за зброєю і оптикою
Аксесуари для стрільби та стрілецького спорту
Чем больше скупость, тем больше жестокость - Франческо Петрарка


   Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009