Пейнтбольный клуб
                                     
Мова сайту       RU      |      UA

Сошки HARRIS

HARRIS BIPOD

(сошкі фірми Харріс)

(призначення, характеристики, інструкція по застосуванню)

Сошкі фірми Харріс є найбільш легкими у своєму роді і розкриваються дуже швидко. На струбцінке є роз'єм під антабку ременя для перенесення зброї. Дизайн сошек випробуваний часом, сошкі виготовлені із високолегованої сталі і надміцних сплавів. Постачаються з чорним анодований покриттям.

Випускаються в 2 серіях:

- Серія 1А2 на цільною, жорстко закріпленої базі

- Серія S на шарнірний базі, що дуже зручно під час стрільби з майданчиків з постійним кутом нахилу або з нерівній поверхнею.

На даний момент виробником випускаються наступні моделі сошек Харріс: BR, BRM, L, LM, H, 25, 25C - які відрізняються між собою призначенням, висотою ніжок і наявністю / відсутністю проточек на ніжках (в моделях М).

УВАГА! Переконайтеся, що зброя розряджена, а затвор знаходиться в задньому положенні перед тим, як закріплювати сошкі. Не регулюють сошкі і не працюйте з ними (намагаючись скласти / розкласти) перебуваючи навпроти Дульнев зрізу. Під час роботи з сошкамі зброя повинна стояти на запобіжник.

Не використовуйте на якому-небудь зброю, якщо ніжки в складеному стані виступають за площину Дульнев зрізу.

Ніжки сошек утримуються в положенні стоячи пружиною. Якщо потягнути гвинтівку на себе назад або обертати нею з боку в бік не піднесеш сошек, то ніжки сошек можуть скластися, що призведе до падіння гвинтівки. Не застосовуйте сошкі на похиле капоті автомобіля.

Сошкі Харріс зроблені дуже якісно, проте вони теж можуть ламатися./ Печать
Любителям стрілянини на замітку
Засоби для догляду за зброєю і оптикою
Аксесуари для стрільби та стрілецького спорту
Не делай другому того, чего себе не пожелаешь - Конфуций (Кун-цзы)


   Copyright © Розроблено InSitе 2006 - 2009